gece modu

Bana söylemek düşer, ka......

Bu sayfada Mevlana ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mevlana şöye başlamıştır: Bana söylemek düşer, kabul ettirmek benim elimde değildir....

Mevlana Sözü

Aşağıda Mevlana sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bana söylemek düşer, kabul ettirmek benim elimde değildir. / Mevlana

Bu sözü beğendiyseniz Mevlana hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sizin hayırlı olanınız aile efradına hayırlı olanınızdır.
Hz Muhammed Sözleri
Ellerime sarılır beni bir gün unutacaksan bir gün bırakıp gideceksen boşuna yorma derdi boş yere mağaramdan çıkarma beni alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna tedirgin etme beni bu sefer geride bir şey bırakmadım tasımı tarağımı topladım geldim neyim var neyim yoksa ortaya döktüm beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.
Oğuz Atay Sözleri
Rekabet ortamında biri hep kaybeder.
John Nash Sözleri
Gerçek aşk?ı bilen kalp bir damla suya bile hürmetle bakar.
Mevlana Sözleri
Sahip olduğum altı yüz kırk balıktan sonra öğrendiğim tek şey, insanın sevdiği her şeyin bir gün 'gideceği' oldu. O özel kişiyle karşılaştığını sandığın ilk anda, onun bir gün 'gideceğine' emin olabilirsin.
Chuck Palahniuk Sözleri
Sana gülmeyi sevdiren insanlar, değerlidir.
La Edri Sözleri
Vay be, hakikaten uçtum.
Charles Manson Sözleri
Sembol ile milletin birbirine en uygun düşeni, şüphesiz kurt ile Türk'tür. Çünkü kurt, hayvanlar dünyasının pençesi en sert olanı; Türk ise, insanlık âleminin yiğitlikte en önde bulunanıdır.
Nejdet Sançar Sözleri
Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil, aşktır.
Nazım Hikmet Sözleri
Türk kimdir dediğimizde yazıyı başlatan, tarihi başlatan kültürün sahibidir diyeceğiz. Evrensen tarihi başlatan kültürün sahibi.
Haluk Tarcan Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)