gece modu

Olağanüstü iddialar, ol......

Bu sayfada Carl Sagan ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Carl Sagan şöye başlamıştır: Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir....

Carl Sagan Sözü

Aşağıda Carl Sagan sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir. / Carl Sagan

Bu sözü beğendiyseniz Carl Sagan hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Belirsizlik yorar insanı. Cesaretini topla ve sonuçtan korkmadan yapman gerekeni yap. Ne yaşarsan yaşa belirsizlikten daha az yorar.
Aret Vartanyan Sözleri
Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil, aşktır.
Nazım Hikmet Sözleri
Aşk, insanın, çevresindeki şeyleri kararlı bir biçimde, olmadıkları gibi görme durumudur...
Friedrich Nietzsche Sözleri
Sahip olduklarımız arasında sadece bilgi ölümsüzdür ve kutsaldır.
Plutarkhos Sözleri
Aşk bir suç ise, senin kurbanın olabilirim.
Miley Cyrus Sözleri
Nasıl istersen öyle yap. Ben de zaten tek başıma kalmak istiyordum.
Miguel de Cervantes Sözleri
Eğer doğal nedenleri bilmezsek tanrısal gücü bilmeye kalkışmak abestir, çünkü tanrısal güç ve doğa yasaları bir ve aynı şeylerdir.
Baruch Spinoza Sözleri
Bugün bu kuburda kokuşsam da yarın, çiçek dağlarında seyirtecek seyrim, değil mi ki burnumda tüten toprak kokusudur devrim!
Can Yücel Sözleri
Aslında kusurlar güzelliktir. Delilik ise zekiliktir... Ve tamamen saçma biri olmak, tamamen sıkıcı biri olmaktan çok daha iyidir.
Marilyn Monroe Sözleri
Yorulacaksan zorlanacaksan şikayatçi olacaksan keşkelere sıgınacaksan söze ama diye başlayacaksan girme AŞK yoluna Aşk yolunda U dönüşü yoktur! Aşk Derki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna ama bil ki senin de başını isterim yoluma! Kahir KApris gelecekse senden amenna! Ama ayagına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma! Aşk Bilek Gücü Degil Yürek. Yüregin Yetmişki Düşmüşsün Bu Yollara.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)