gece modu

Hayat iniş ve çıkışlarl......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Hayat iniş ve çıkışlarla dolu olmasaydı düz çizgi olurdu. Ölüler gibi......

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayat iniş ve çıkışlarla dolu olmasaydı düz çizgi olurdu. Ölüler gibi... / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ben, insanın hayvan yerine konmasına karşı çıktığım için sosyalist oldum.
Hikmet Kıvılcımlı Sözleri
Tanrı var ama ben inanmıyorum ya da tanrı yok ama ben inanıyorum önermeleri paradoksal bir şekilde eğer tanrı varsa inanmak anlamsızdır, eğer tanrı yoksa inanma bir zorunluluğa dönüşmektedir anlamına gelirler. Eğer birşey yoksa ona inanmak lazımdır. Öyleyse tanrı'ya inanmak o'nun varlığından, belirginliğinden ve şu anda buradalığından kuşkulanmak demektir.
Jean Baudrillard Sözleri
Sana çok ihtiyacım olduğum zamanlarım oldu, ve sen yoktun yanımda. Senin zamanın sanki hep benden daha kıymetliydi. Bana ayırmadığın o zamanlarda unuttum seni, içimde eriyip gittin. Öyle yaramı kendim saracaksam sana ne gerek vardı. Senin verdiğin değer buysa, benden göreceğin karşılık da işte bu kadardı.
Uğur Gökbulut Sözleri
İleri görüşlü olmak üç şeyledir: kendisinden üstekilere hizmet etmek, babaya itaatta bulunmak ve efendisine karşı tevazu göstermek.
Caferi Sadık Sözleri
Ne anlattıysa inandım çünkü o benim başucu masalımdı...
Emre Karataş Sözleri
Tek amacım, gittikçe soğuyan bu dünyada üşüyen halkların ısınabileceği, paylaşılan ateşler yakmaktı.
Che Guevara Sözleri
Abartma, dürüst insanların yalanıdır.
Joseph de Maistre Sözleri
Hayatta tutunabileceğiniz en iyi şey birbirinizsiniz.
Audrey Hepburn Sözleri
Kalp katılığı, çok yalan ve hasetten meydana gelir.
Hz Ebubekir Sözleri
Bazıları allah'tan bir şey umarak ibadet ederler; bu tacirlerin ibadetidir. Bazıları da korkarak ibadet ederler; bu da kölelerin ibadetidir. Bazıları ise allah'a şükür olarak ibadet ederler; bu da hür insanların ibadetidir; işte en faziletli ibadet budur.
Hz Hüseyin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)