Aydınlanmanın ilk başladığı nokta, herkesin uğrunda mücadele verdiği amaç, iç...

Robin Sharma

Robin Sharma söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Robin Sharma, sözü şöyle başlamaktadır: Aydınlanmanın ilk başladığı nokta, herkesin uğrunda mücadele verdiği amaç, iç...

Sponsorlu Bağlantılar
Robin Sharma Sözleri
Aydınlanmanın ilk başladığı nokta, herkesin uğrunda mücadele verdiği amaç, içsel liderliktir. Liderlik iş dünyasındaki insanların ofiste yaptığından çok daha öte bir şeydir. Liderlik baştan sona kişisel sorumlulukla, kendini keşfetmekle, dönüşeceğimiz insan olarak dünyada değer yaratmakla ilgili bir şeydir. Pek çok insan, hayatında ters giden şeyler için hep başkalarını suçlamakla vakit harcıyor.
Robin Sharma
Başkaları, bunları da okudu.
Stefan Zweig Sözleri
Yeryüzünde özgürlüğü yayabilenler ve ayakta tutabilenler, yalnızca herkes ve her şey karşısında kendi özgürlüklerini koruyabilenlerdir.
Stefan Zweig
Erol Anar Sözleri
Sanal gerçeğe dönüşünce, sanal olmuyor artık; gerçek sanal oluyor.
Erol Anar
Louise Hay Sözleri
Ağrı, her türlüsü bir suçluluk duygusunun belirtisi. Suçluluk duygusu daima ceza arar, ceza da ağrıyı yaratır. Kronik ağrılar, kronik suçluluk duygusundan kaynaklanır. Bu duygular o kadar derinlere gömülmüştür ki, çoğunlukla farkında bile olmayız. Suçluluk duymak, tümüyle faydasız bir duygu. Ne kimsenin kendisini daha iyi hissetmesini sağlar, ne de durumu değiştirir.
Louise Hay
Albert Camus Sözleri
Eğer savaşırsak cellat oluruz, el çekersek şeytan oluruz.
Albert Camus
Nikola Tesla Sözleri
Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.
Nikola Tesla
Sponsorlu Bağlantılar