Empati kurarak ve anlamak için DİNLEMEK, anladığınıza dair geri bildirimler v...

Cem Keçe

Cem Keçe söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Cem Keçe, sözü şöyle başlamaktadır: Empati kurarak ve anlamak için DİNLEMEK, anladığınıza dair geri bildirimler v...

Sponsorlu Bağlantılar
Cem Keçe Sözleri
Empati kurarak ve anlamak için DİNLEMEK, anladığınıza dair geri bildirimler vermek, karşınızdaki kişiyle aynı fikirde olduğunuz veya altta kaldığınız anlamına gelmez, ancak o kişiye ve fikirlerine DEĞER verdiğiniz ve SAYGILI olduğunuz anlamına gelir ve onunla YAKIN olmanıza yardımcı olur.
Cem Keçe
Başkaları, bunları da okudu.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Kişinin kendisini yenmesi içine sızmaya çalışan en küçük bir olumsuzluk ifadesine bile geçit vermemek, içindeki hiçbir alçalmaya veya hüzün kırıntısına, ne kadar önemsiz olursa olsun engel olmak demektir.
Stefano E. D'Anna
Erdal Demirkıran Sözleri
5 yaşındaki kızıma, hadi savaşları durduralım dedim, hadi baba dedi. 25 yaşındaki yeğenime Hadi savaşları durduralım dedim, Nasıl dedi. Arkadaşım var 35 yaşında, hadi savaşları durduralım dedim, dedi ki oğlum bir kere de akıllı bir şey söyle. Annem 60 yaşında, dedim ki anne hadi savaşları durduralım, o da oğlum bırak bu işleri, sigortalı bir işe gir, çalış dedi.
Erdal Demirkıran
Ömer Hayyam Sözleri
Bir kalp ki onun sevmesi aldanması yok tutkunluğu yok , bir güzele yanması yok bin kez yazık olsun sevişiz yüreğe asksiz geçecek günlerin faydası yok..
Ömer Hayyam
Stanislaw Jerzy Lec Sözleri
Neden mi düşünüyorum? Çoğu şeyi düşünmemek için.
Stanislaw Jerzy Lec
Leonardo da Vinci Sözleri
İyi insanlar için öğrenme arzusu doğaldır.
Leonardo da Vinci
Sponsorlu Bağlantılar