Üst üste sigara içiyorsanız şayet, içinizde kimseye söyleyemediğiniz çok başk...

Oğuz Bal

Oğuz Bal söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Oğuz Bal, sözü şöyle başlamaktadır: Üst üste sigara içiyorsanız şayet, içinizde kimseye söyleyemediğiniz çok başk...

Sponsorlu Bağlantılar
Oğuz Bal Sözleri
Üst üste sigara içiyorsanız şayet, içinizde kimseye söyleyemediğiniz çok başka bir yaranız var demektir ve mutsuzluk sizin için bir pakette yirmi adettir.
Oğuz Bal
Başkaları, bunları da okudu.
Jared Diamond Sözleri
Eski savaşların galipleri her zaman en iyi komutanlara ve silahlara sahip olan ordular değil, çoğu kez yalnızca düşmanlarına bulaştıracak en berbat mikropları taşıyanlardı.
Jared Diamond
David Joseph Schwartz Sözleri
Zihninizi yönlendiren düşünce, zeka gücünüzden daha önemlidir.
David Joseph Schwartz
Ömer Sevinçgül Sözleri
Kıskanan kişi kendine azap etmektedir. Hasmına gelen her nimet onun azabını artırır.
Ömer Sevinçgül
Servet Saygınoğlu Sözleri
Dünya huzursuzluk verdiği zaman, geceyi ya da gündüzü durdurmadan veriyor. Hatta en güzel anların çabuk geçmesini sağlıyor. Eğer sende huzurun yerini biliyorsan, dünyanın karanlık ya da aydınlığa kavuşmasını bekleme, gitmen gereken yere git. Dünya senin için dönüşünü durdurmuyorsa, dünyadan alacağın vardır! Vakit gidip alma vaktidir.
Servet Saygınoğlu
Audrey Hepburn Sözleri
Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da...
Audrey Hepburn
Sponsorlu Bağlantılar