gece modu

Paranın öncelikli olduğ......

Bu sayfada Servet Saygınoğlu ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Servet Saygınoğlu şöye başlamıştır: Paranın öncelikli olduğu işlerde dürüstlüğün pek de yeri yoktur....

Servet Saygınoğlu Sözü

Aşağıda Servet Saygınoğlu sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Paranın öncelikli olduğu işlerde dürüstlüğün pek de yeri yoktur. / Servet Saygınoğlu

Bu sözü beğendiyseniz Servet Saygınoğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Anlamak, sevmenin başlangıcıdır.
Baruch Spinoza Sözleri
Fikrinizi her zaman değiştirebilirsiniz ancak şunu unutmayın; farklı bir gelecek seçmek, farklı bir geçmiş yaratmakla mümkündür.
Richard Bach Sözleri
Gerçek sorular, karşılıkları olmayan, belki karşılıkları beklenmeyen sorular değil midir ? Yani insanın kendi kendine sorduğu sorular.
Ferit Edgü Sözleri
Sabahleyin kaybedeceğin bir saatin bütün gün zararını çekersin.
William Whately Sözleri
Dünyanın en önemli şeyi para değil aşktır. Çok şükür ki ben parayı seviyorum.
Ray Charles Sözleri
Aşık, yüz bulamayan adamdır.
Ahmet Haşim Sözleri
Zenginliği olmayan adamı, adamlığı olmayan zengine tercih ederim.
Plutarch Sözleri
Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir.
Platon Sözleri
Yaşamın anlamını çözebilmiş insanlar sadece aşkı anlayabilenlere hitap ettiler. Çünkü aşk yaşamın anlamıdır. Çok az insan, sendeki öz alevin aşk olduğunu fark edebilmiştir. Seni hayatta tutan şey yemek değil, aşktır. Aşk seni sadece hayatta tutmakla kalmaz, fakat sana güzellik, hakikat, sessizlik ve milyonlarca çok değerli başka şeylerle dolu bir yaşam verir.
Osho Sözleri
İrade de bir yalnızlıktır.
Albert Camus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)