Her elimi açtığımda yemin ettiğim ve her duanın sonuna geldiğimde, yeniden bi...

Serkan Özel

Serkan Özel söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Serkan Özel, sözü şöyle başlamaktadır: Her elimi açtığımda yemin ettiğim ve her duanın sonuna geldiğimde, yeniden bi...

Sponsorlu Bağlantılar
Serkan Özel Sözleri
Her elimi açtığımda yemin ettiğim ve her duanın sonuna geldiğimde, yeniden bittiğimsin...
Serkan Özel
Başkaları, bunları da okudu.
Mevlana Sözleri
İsyanlardayım dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı.
Mevlana
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Adalet ispata ihtiyaç duymayan az sayıdaki şeylerden biridir.
Aliya İzzetbegoviç
Milan Kundera Sözleri
Ağlama! Ağlat ki, kıymetini bilsinler.
Milan Kundera
Kadir Mısıroğlu Sözleri
İran'ı tanımayan, bu zamana kadar İran'ın gerçek hüviyetini tanımayan varsa şimdi gözünü açsın. İran diyor ki dünyaya karşı: 'Benim gavurum Ehli Sünnet Müslümanından daha iyidir.' Çünkü Caferi Mezhebi'ne yani İran'ın resmi mezhebine göre de Nusayriler kafirdir. Gulat-ı Şia'dır. Hz. Ali'ye Allah demektedirler, inançları bu'dur. Düşmanı Ehli Sünnet Müslümanıdır diye Suriye'de ki gavur idareyi İran'ın desteklemesi, İran için kendi içinden çıkan gavurun, Ehli Sünnet Müslümanından daha makbul olduğunu ispattan başka bir şey değildir. Şu hareketiyle İran'ı anlamayan bir daha anlayamaz.
Kadir Mısıroğlu
Percy Bysshe Shelley Sözleri
Yoğun ve anlayışlı bir biçimde hayal edebilmeli insan, yüce bir insan olabilmek için; kendini karşısındakinin yerine koyabilmeli ve birçok insanla empati kurabilmeli; insanların acıları ve zevkleri onun kendi acısı ve zevki olabilmeli.
Percy Bysshe Shelley
Sponsorlu Bağlantılar