gece modu

'Saldırganlık psikoloji......

Bu sayfada Adem Güneş ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Adem Güneş şöye başlamıştır: 'Saldırganlık psikolojisi' aşağılanmışlık hissinin dışa vurumudur. Kişiliğine saygı duyulmuş çocuklar saldırgan değil, problem çözücü olur....

Adem Güneş Sözü

Aşağıda Adem Güneş sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
'Saldırganlık psikolojisi' aşağılanmışlık hissinin dışa vurumudur. Kişiliğine saygı duyulmuş çocuklar saldırgan değil, problem çözücü olur. / Adem Güneş

Bu sözü beğendiyseniz Adem Güneş hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yahya'yı ben kulağından tutup mahkemeye verdim. ( Türkiye'nin ilk hayali ihracatını gerçekleştiren yeğeni yahya demirel için, cumhurbaşkanlığının son basın toplantısında böyle söylemişti. Doğrusu yolsuzluğu ortaya çıkaran ticaret bakanlığı müsteşarı şerafettin durugönül'ü görevden almıştı .)
Süleyman Demirel Sözleri
Gelmesen önemli değil, gelsen önemli olurdu.
Özdemir Asaf Sözleri
Bir kalp ki onun sevmesi aldanması yok tutkunluğu yok , bir güzele yanması yok bin kez yazık olsun sevişiz yüreğe asksiz geçecek günlerin faydası yok..
Ömer Hayyam Sözleri
Sen bir kulsun, kul olarak kalacaksın. (Kayseri valisine)
Deniz Gezmiş Sözleri
Bir öğreti ne kadar mantıksız olursa olsun, toplum tarafından kabul edilerek güç kazandığı zaman, milyonlarca insan kendilerini dışlanmış ve izole edilmiş hissetmektense ona inanmayı tercih edecektir.
Erich Fromm Sözleri
İnsanlar, yağmurdan kaçar, ama su dolu küvetlerde otururlar.
Charles Bukowski Sözleri
Şu tertemiz tarlaya sevgiden başka bir tohum ekmeyiz biz.
Mevlana Sözleri
İnsanoğlunun aklı, başına taksitle gelmiştir. Aklının başına geldiğini fark ettiğinde bir de bakmış ki ömrü bitmiştir.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Tek suçunuz hür insanlar gibi konuşmak, kitaplar suç ortağınız!
Rıfat Ilgaz Sözleri
Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur.
Tomris Uyar Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)