gece modu

Aslında ben hep kaybetm......

Bu sayfada Serkan Özel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Serkan Özel şöye başlamıştır: Aslında ben hep kaybetmiştim bu hayatta. Sadece bu gerçeği o vurdu suratıma....

Serkan Özel Sözü

Aşağıda Serkan Özel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Aslında ben hep kaybetmiştim bu hayatta. Sadece bu gerçeği o vurdu suratıma. / Serkan Özel

Bu sözü beğendiyseniz Serkan Özel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sezmekte ve susmakta usta olmaktır dost!
Friedrich Nietzsche Sözleri
Yasalar hitap ettiği toplumun yapısına uymaz, insanların ruhi isteklerini ve maddi ihtiyaçlarını karşılamaz ve hayatla birlikte yürümez ise, yasalara karşı gelinir.
Seyyid Kutub Sözleri
En tahammül edilmez zorbalık, küçük adamlarınkidir.
Napolyon Sözleri
Özellikle en zor şartlar altında amacınızı hatırlamanız geleceğe başarı mesajları gönderir ve insanlığın çoğunluğu ile karşılaştırıldığında sizi üstün bir pozisyona yerleştirir. Bir amaca sahip olmak, kişinin kaderinin tohumuna hakim olmasıdır.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Hayır oyunun rengi kahverengi, kahvenin rengi de kahverengi, bir kahvenin kırk yıl hatırı var, bizi unutmayın, oyunuzu hayır diye kullanın
Kemal Kılıçdaroğlu Sözleri
Mazdek, ?mal insanlar arasında ortaktır' diyordu. Çünkü insanlar, tanrı'nın kulları ve adem'in çocuklarıdır. Her biri ihtiyacına göre ötekinin malını kullanmalı ve hiç kimse bu haktan yoksun kalmamalıdır. Herkes malca eşit olmalıdır. Mazdek'in bu sözleri üzerine herkes malını ortaklığa koymuştu.
Nizamülmülk Sözleri
Unutma, kafa bir köle olarak çok güzel bir koledir. Çok işine yarar. Ama bir sahip olarak tehlikelidir ve bütün hayatını zehirler.
Osho Sözleri
Yalan hiç bir şeyi yerinden kımıldatmaz.
Erich Fromm Sözleri
Gözümde Nice ırmak saklı akisi durmaz..
Sagopa Kajmer Sözleri
Yalnız akıllılar zenginliklerini kullanabilir.
Euripides Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)