gece modu

Yalnızlık kalabalıklard......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Yalnızlık kalabalıklarda saklanmayı sever; ancak zamanı gelince illa ortaya çıkar ve kendisini sana gösterir....

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yalnızlık kalabalıklarda saklanmayı sever; ancak zamanı gelince illa ortaya çıkar ve kendisini sana gösterir. / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Her şeyin ölçüsü insandır.
Pisagor Sözleri
Tıklım tıklım insanla dolu bir evde, yapa yalnızmış gibi yaşıyordu.
Maksim Gorki Sözleri
Bir insanın, kendine faydası dokunmadan bir başkasına faydasının olamayacağı, bu yaşamın en güzel kurallarından biridir.
Ralph Waldo Emerson Sözleri
Bilgi insanı kuşkudan, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak da korkudan kurtarır.
Konfüçyus Sözleri
Güzelliğin on para etmez, bu bende ki Aşk olmasa.
Aşık Veysel Şatıroğlu Sözleri
Ahmet Necdet Sezer'in, bazı eylemlerine AKP'nin yandaş medyasının hedefi olmaması için bilerek göz yumduk, bilerek eleştirmedik. Cumhuriyeti korumak için bizim yaptığımız doğrudur.
Kemal Kılıçdaroğlu Sözleri
Bir insan bu kadar mı 'gelmez' arkadaş!
Mahmut Samet Sözleri
Dizginlenmemiş bir coşku ile yaşamanın önemini hiçbir zaman unutma. Tüm canlı varlıklardaki özel güzellikleri görmeyi ihmal etme. Bugün ve şu an bize verilmiş bir hediyedir. Amaçlarına odaklanmaya devam et. Evren geri kalan her şeyi halledecektir.
Robin Sharma Sözleri
Sessizce bir türkü söylüyoruz içimizde bir yaraya bakarak.
Yannis Ritsos Sözleri
Nasıl ağladığın değil, neye ağladığındır, önemli olan. Ağlasanda ağlamasan da uğruna ağladığın insan değişmez; çünkü senden akan gözyaşı onda hiçbir şeyi temizlemez.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)