gece modu

Keşke tanışmamıza hiç f......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Keşke tanışmamıza hiç fırsat olmasaydı , ve seni hayatıma şeker misali karıştırmasaydım.....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Keşke tanışmamıza hiç fırsat olmasaydı , ve seni hayatıma şeker misali karıştırmasaydım.. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Onun seni anlayamamasını değil, senin onu anlayamamanı dert et. Çünkü sen onu anladığında, onun seni anlayamamasını dert etmezsin.
Zata Sözleri
Babam sağlık sektöründe olduğu için doktor ya da denizcilik işletmesi okumamı isterdi. 'Şarkıcı olacağım' diye tutturdum.
Jennifer Lopez Sözleri
İstemek, istiyorum demek değil, harekete geçmektir.
Andre Maurois Sözleri
İnanç, açıklık ve güvenin derecesidir.
Alan Wilson Watts Sözleri
İlk insandan başlar hakikat tarihi, yani hakikatin bilinişi.
Sezai Karakoç Sözleri
Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Birgün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum.
Leonardo da Vinci Sözleri
Gel, gel, ne olursan ol yine gel, İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel, Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir, Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel.
Mevlana Sözleri
Varmak istediğim yere ulaşmak için, kendimi olduğum gibi sevmem gerekir.
Paulo Coelho Sözleri
Diktatör bisiklete binen adama benzer, durursa devrilir.
Hitler Sözleri
İşaret ederek ve insanlara gitmeleri gereken yerleri söyleyerek lider olamazsınız. O yere gidip, konuyu ele alırsanız lider olursunuz.
Ken Kesey Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)