Bazı anlar vardır ki hayatı dolu dolu, bütünüyle yaşamak ile, insanların ikiy...

Oscar Wilde

Oscar Wilde söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Oscar Wilde, sözü şöyle başlamaktadır: Bazı anlar vardır ki hayatı dolu dolu, bütünüyle yaşamak ile, insanların ikiy...

Sponsorlu Bağlantılar
Oscar Wilde Sözleri
Bazı anlar vardır ki hayatı dolu dolu, bütünüyle yaşamak ile, insanların ikiyüzlülükle bize dayattığı sahte, anlamsız ve alçaltıcı hayatı sürdürmek arasında karar vermek gerekir.
Oscar Wilde
Başkaları, bunları da okudu.
Şükrü Erbaş Sözleri
Ömrüm, ah benim ördükçe sökülen, yakasız kolsuz hırkam.
Şükrü Erbaş
Mark Zuckerberg Sözleri
En büyük risk hiç risk almamaktır. Hızla değişen dünyada başarısız olması kesin olan bir strateji varsa o da risk almamaktır.
Mark Zuckerberg
Fernando Pessoa Sözleri
Özgürlük, yalnız kalabilmeye denir. İnsanlardan uzaklaşabiliyorsan, onlara hiçbir muhtaçlığın, paraya ihtiyacın, sürüye uyma içgüdün, aşka, şana, şöhrete hevesin ya da merakın yoksa özgürsündür.
Fernando Pessoa
Max Stirner Sözleri
Hiçbir şey, önünde, kendimi alçaltmamı gerektirecek bir yücelikte değildir!
Max Stirner
Osho Sözleri
Aşkın gözü ise asla kapalı değildir. Ortada bir kafa karışıklığı olduğu için ve insanlar sınırı nereye koyacaklarını bilmedikleri için, 'aşkın gözü kör' demeye başlamışlardır. Aslında aşk sana çok net bir görüş ve keskin gözler verir. Şehvet ise kesinlikle kördür, çünkü o biyolojiktir. Senin ruhsallığınla hiçbir ilgisi yoktur.
Osho
Sponsorlu Bağlantılar