gece modu

Ne sahip olduğundur hay......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Ne sahip olduğundur hayat, ne de umdukların bunca zaman. Yüreğin kadardır hayat! 'Seviliyorsan renkli, seviyorsan siyah beyaz....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Ne sahip olduğundur hayat, ne de umdukların bunca zaman. Yüreğin kadardır hayat! 'Seviliyorsan renkli, seviyorsan siyah beyaz. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Taa yüreğime kadar ne zahmet ettin beni terk etmek için, bir buluta yağmasını rica etsen ben yine anlardım. Hem değil mi ki yağmur, senin benden apar topar gidişin.
Özgür Gümuşsoy Sözleri
Ben iki kez ölmek istemem. O kadar sıkıcı! Son sözleri.
Richard Feynman Sözleri
Kahraman çevresine ölüm yaymaz ama ölüme meydan okur.
Aristoteles Sözleri
Gururlu bir insan olmaya en çok yaklaşanlar kendilerinden tiksinenlerdir.
Baruch Spinoza Sözleri
Acı çekmenin türleri, çeşitleri ve Allah'ın da bir bildiği vardı ki, her kula en azından bir acı mutlaka düşürüyordu. Birgün kaçınılmaz olarak benim de sevdiklerime vereceğim acıyı düşününce ürperdim, bana biçilen kaderde, şairin dediği gibi, 'tersine akıyordu hep içimin ırmakları'.
Ayşe Kulin Sözleri
Kimseye benzemezdi o. Kırasıya severdi umutlarımı.
Emre Karataş Sözleri
Gerçek aşk?ı bilen kalp bir damla suya bile hürmetle bakar.
Mevlana Sözleri
Farkında Olmak İyileşmenin ve Değişmenin İlk Adımıdır.
Louise Hay Sözleri
Benim acıya verecek bir şeyim kalmadı, mutluluktan alacağım var!
Yılmaz Güney Sözleri
Anam ölmüş bugün. Belki de dün, bilmiyorum. İhtiyarlar yurdundan bir telgraf aldım: 'Anneniz vefat etti. Yarın Kaldırılacak. Saygılar.' Bundan bir şey anlaşılmıyor.
Albert Camus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)