gece modu

Biraz değiştim, her şey......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Biraz değiştim, her şey kadar, herkes kadar, sen kadar. değiştim,unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, bir yanım kendimi kolluyor bir yanım se...

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Biraz değiştim, her şey kadar, herkes kadar, sen kadar. değiştim,unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, bir yanım kendimi kolluyor bir yanım seni ben benimle savaşıyorum, seninle değil! ..sonucu kılıcı kuşananından belli olan bir savaşın ne kazanabileni ne de kaybedeniyim, sorun değil! / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gözleriniz olmasa konuşamayacaktım. Hep böyle cana yakın mı bakarsınız?
Attila İlhan Sözleri
Tek bir sese ihtiyacın vardır senin. Sadece o ses her şeyi yoluna koyacaktır. Başını ellerinin arasına alıp o sesi beklersin. Alnını duvara dayarsın. Kafandan ses gelir, duvardan ses gelir, o ses gelmez.
Ali Lidar Sözleri
Organizmalarımızın tasarımı farklı olsaydı, çevremizdeki dünyayı kurgulayışımızda da farklılık olurdu. Mutlak gerçekliğin neye benzediğini bilmiyoruz, günün birinde öğrenmemizde olası değil.
Antonio Damasio Sözleri
Hayatımdan gitmeyi tercih edenler için dönüş seferleri sonsuza dek iptal edilmiştir.
Can Yücel Sözleri
Özgürlükleri üretmek yetmez, paylaşmak gerekir.
Elbert Hubbard Sözleri
Ne ikna edici bir intihar biçimidir; şimdi seninle göz göze gelmek.
Cemal Süreya Sözleri
Donanmaya katılmadan önce bütün dünyam Bronx'taki mahallemdi.
Tony Curtis Sözleri
Güzel kelimeleri ortaya saçıyoruz, sıcak sözcükleri türetiyoruz, kelimelere hayran kalıyoruz, ama bunca çabaya rağmen, buluştuğumuz yer, bunların arkasındaki sessizlik.
Özgür Bacaksız Sözleri
Kötü öğüt vermekte kadınlar erkeklerden daha üstündür.
Publilius Syrus Sözleri
Bilgelik ve tecrübe insanı olduğundan farklı birine dönüştürmez. Zaman insanı olduğundan farklı birine dönüştürmez. İnsanı olduğundan farklı birine dönüştüren tek şey sevgidir.
Paulo Coelho Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)