gece modu

Biriyle dalaştığımızda ......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Biriyle dalaştığımızda tek başardığımız onun bize daha çok zarar vermesini sağlamaktır. Öğrendik ki.. Her yarayı saran zaman değil sevgidir....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Biriyle dalaştığımızda tek başardığımız onun bize daha çok zarar vermesini sağlamaktır. Öğrendik ki.. Her yarayı saran zaman değil sevgidir. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Durmadan vurmalıyız vicdanımızın üzerindeki kayaya; mor puta. Özgürlüğümüzü ancak böyle varedeceğime inanıyorum. Çünkü, özgürlüğü, kotarılmış ve bana sunulmuş bir yemek olarak bulmadım ki ben!
Nuri Pakdil Sözleri
Nice acılar yaşadım! Nice gözyaşı yağmurlarında ıslandım! Yine de umudumu kırmadım! Hayata sımsıkı sarıldım! Çünkü ben inançlıyım! Allah'tan gelen her şeye razıyım! Şu geçici olan dünyanın neyine sızlanayım!
Fatma Bilgindal Sözleri
En çok anlamak yoruyor bizi. Yaşamak, düşünmemektir.
Fernando Pessoa Sözleri
Doğruyu yapma gücüne sahip ol.
James Patterson Sözleri
İki kişi yoktur ki halkı kendisine uymaya çağırsın da, biri sapıklıkta olmasın.
Hz Ali Sözleri
1 damla huzur yağsın diye güneşi de söndürmüştüm oysa ki.
Yunus Lekesiz Sözleri
Güneşin neşe saçtığı güzel havalarda hüzünlüydük. Kara dumanlar sarmıştı içimizi, kara çamurlar içinde yaşıyoruz hüznü şimdi.
Subcomandante Marcos Sözleri
Yalan hiç bir şeyi yerinden kımıldatmaz.
Erich Fromm Sözleri
Mülk Allah'ındır. Yastık altı da dahil.
İhsan Eliaçık Sözleri
Mükemmellik bile kuru tekrarın ağır yükünü taşıyamaz.
Alfred North Whitehead Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)