gece modu

Gururunu hiçe sayıp don......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Gururunu hiçe sayıp don demezsen, hergün arkasından bakmakla yetinirsin....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gururunu hiçe sayıp don demezsen, hergün arkasından bakmakla yetinirsin. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Ne var ki bu lafta? Ben kadın değil, genç kızım. Bakire gibi yani. Yani tam bakireyim ama bunu çok fazla deşifre etmek istemiyorum!'
Nilay Dorsa Sözleri
Varoluşun bütününe bak ve onların bir olduğunu göreceksin. Düşman dost haline geldiğinde, dost da düşman haline geldiğinde bütün ikilik kaybolur. Bu savaş değildir. Bu, kralların yoludur.
Osho Sözleri
Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler?
Mevlana Sözleri
Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu yaratmaktır.
Peter Drucker Sözleri
Ussal olmayan hiç bir şey dinsel de olamaz,ruh cismin gelişmesidir ve olumludur, olumsuzluk gelecek kuşaklarda yaşamak demektir,insan ruhunun yaşaması değil,insanlığın yaşamasıdır.
İbni Rüşd Sözleri
İnsanın evi gönlünün bağlı olduğu yerdir.
Napolyon Sözleri
Hayat diye bir şey var, her zaman size keşfedilecek geniş alanlar bırakan, ne kadar yaşarsanız yaşayın daima bilmediğiniz, kuytularına sokulamadığınız bir hayat, sadece size ait bir hayat.
Ahmet Altan Sözleri
Bilge kişi, herşeye şaşan kişidir.
Andre Gide Sözleri
An oluyor bir garip duyguya varıyorum ; ben bu sefil dünyada acep ne arıyorum?
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)