Beraber ölmek istediğin insanlar! Seni hep zamansız öldürenlerdir....

Mesud Topal

Mesud Topal söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Mesud Topal, sözü şöyle başlamaktadır: Beraber ölmek istediğin insanlar! Seni hep zamansız öldürenlerdir....

Sponsorlu Bağlantılar
Mesud Topal Sözleri
Beraber ölmek istediğin insanlar! Seni hep zamansız öldürenlerdir.
Mesud Topal
Başkaları, bunları da okudu.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Gördüğün ve dokunduğun dünya nesnel değildir ve hiçbir zaman da olmayacak. O seni yansıtıyor. Başarılı olmayı, zarif, muhteşem ve büyük olmayı öğren! Haksızlık ve öfkeyi nasıl doğru biçimde kullanacağını öğren! Koşulların gerektirdiği, komik, düşleyen ve eğlenceli, ağırbaşlı ve samimi, sakin ve mesafeli rolleri nasıl oynayacağını öğren!
Stefano E. D'Anna
Mevlana Sözleri
Bil ki. Domuzların önüne elmaslar serilmez, mücevherden ancak sarraflar anlar başkası bilmez, ne fark eder ki kör insan için elmas da bir cam da, sana bakan kör ise kendini camdan sanma.
Mevlana
Cübbeli Ahmet Hoca Sözleri
Adama soruyorum; Neden namaz kılmıyorsun? Diyor ki; şimdilik düşünmüyorum hocaefendi. Mübarek sanki evlenme teklif etik.
Cübbeli Ahmet Hoca
Cemil Meriç Sözleri
Ben putperest değilim, kitaba tapmıyorum; içindeki ses, içindeki ışık, içindeki sevgi, içindeki ruh, içindeki çile, içindeki göz yaşı, içindeki tecrübe, içindeki Tanrı çekiyor beni.
Cemil Meriç
Herbert George Wells Sözleri
Savaşı sonlandırmazsak, o bizi sonlandıracak.
Herbert George Wells
Sponsorlu Bağlantılar