İnsan kendini, başka bir insanda kaybetmenin de ustasıdır....

Mesud Topal

Mesud Topal söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Mesud Topal, sözü şöyle başlamaktadır: İnsan kendini, başka bir insanda kaybetmenin de ustasıdır....

Sponsorlu Bağlantılar
Mesud Topal Sözleri
İnsan kendini, başka bir insanda kaybetmenin de ustasıdır.
Mesud Topal
Başkaları, bunları da okudu.
Ahmet Batman Sözleri
Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.
Ahmet Batman
Emmet Fox Sözleri
Şans diye bir şey yoktur. Hiçbir şey şans eseri olmaz. İyi ya da kötü, yaşadığınız her şey değişmeyen, kaçınılmaz yasanın bir sonucudur. Ve o yasayı yöneten de yalnızca sizsiniz. Hiç kimse size hiçbir zarar veremez, fakat çoğu zaman öyle görünür. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak bugünkü arzu ettiğiniz ya da etmediğiniz koşulları siz hazırladınız ve sonuç fiziksel sağlığınıza ya da bugünkü durumunuza yansıdı. Siz, yalnızca siz bunları ısmarladınız ve teslim aldınız. Kendiniz ve hayat hakkında yanlış düşünmeye devam ettiğiniz sürece aynı güçlüklerle karşılaşmaya devam edeceksiniz. Her tohumun kendi cinsinden meyve vermesi kaçınılmazdır ve düşünce de kaderin tohumudur.
Emmet Fox
Paul McCartney Sözleri
Mezbahaların cam duvarları olsaydı herkes vejetaryen olurdu.
Paul McCartney
Yunus Emre Sözleri
Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için..
Yunus Emre
Franz Kafka Sözleri
İnsanların çoğu, sınırları kendilerini aşan bir sorumluluğun bilincinde olmadan yaşarlar ve bu da sanırım bizim sefilliğimizin kökenidir.
Franz Kafka
Sponsorlu Bağlantılar