gece modu

Hayat mükemmel olmak iç......

Bu sayfada Enrique Iglesias ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Enrique Iglesias şöye başlamıştır: Hayat mükemmel olmak için çok kısa....

Enrique Iglesias Sözü

Aşağıda Enrique Iglesias sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayat mükemmel olmak için çok kısa. / Enrique Iglesias

Bu sözü beğendiyseniz Enrique Iglesias hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sadece aşkta ve cinayette tamamen riyasız kalırız.
Friedrich Dürrenmatt Sözleri
Muhakkak ki dünya fani, ahiret ise bakidir. Fani olan sizi şımartıp azdırmasın, baki olandan alıkoymasın. Siz, bakiyi fani olana tercih ediniz. Dünya sonludur, dönüş Allah?adır. Allah?tan korkunuz.
Hz Osman Sözleri
Ne kadar fazla değişim olursa, o kadar fazla şey değişmez kalır.
Alphonse Karr Sözleri
Bazen sarılmak iyi gelir. Karşındaki ne hisseder bilmezsin ama sen iyi hissedersin.
Ahmet Batman Sözleri
İnsan ruhu, başına gelebilecek her şeyden daha güçlüdür.
George Smith Patton Sözleri
Hayat böyledir. Çaresizlik ve tehlike anları vardır ki, o zaman çırpınmaya ve haykırmaya gelmez. Batar insan ve boğulur. Marifet o anları geçirmektir. Sonrası gittikçe kolaylaşır. Kadere teslim olmak lazımdır o anlarda. Bu acizlik değildir. Dikkat et sözüme: bu dünyada ölümden başka hemen her şeyin çaresi vardır.
Peyami Safa Sözleri
Bir çok anne baba, kendi altında ezdiği ve artık kendini savunamaz hale gelen çocuklara, 'Akıllı uslu oldu.' diyerek, kendisini avutuyor.
Adem Güneş Sözleri
İnsanı yaralayan tek şey gerçektir.
Napolyon Sözleri
Duymak istemeyen bir insan bir sağırdan daha da ağır işitir.
Agatha Christie Sözleri
Her eleştiri, her karşı çıkış, muhalif olmak; neden hep ihanet olur ki? Yani ben seninle aynı şeyleri düşünüyorsam dost, farklı düşünüyorsam düşman mıyım? Daha bir yani: Ben hep senin gibi düşünmek zorunda mıyım?
Sait Köşk Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)