gece modu

Günde üç defa kahve içm......

Bu sayfada Johann Sebastian Bach ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Johann Sebastian Bach şöye başlamıştır: Günde üç defa kahve içmezsem, kızarmış et gibi büzüşürüm....

Johann Sebastian Bach Sözü

Aşağıda Johann Sebastian Bach sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Günde üç defa kahve içmezsem, kızarmış et gibi büzüşürüm. / Johann Sebastian Bach

Bu sözü beğendiyseniz Johann Sebastian Bach hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Eğer doyunca okumuş, yaşamış ve görmüşsen; hayata dair korkuların, heyecan ve şaşkınlıkların azalmıştır. En önemlisi de nelerin seni mutlu edeceğini artık adın gibi öğrenmişsindir.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Yaşamak dünyanın en ender şeyidir, çoğu insan sadece var olabiliyor.
Oscar Wilde Sözleri
Tanrı'nın nazarında ben olumsuzum,huzur içinde uyuyorum.
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Dört unsurdan yaratmışsa seni felek, ruha dair şu sözleri bilmen gerek. Seninledir insan, hayvan, şeytan, melek hangisine çekiyorsan sen 'o' sun demek!
Ömer Hayyam Sözleri
Kötü bir haberim var, bugün iyi niyetimin son kullanma tarihiydi. Artık her şey adamına göre.
Donnie Brasco Sözleri
Oyuncak ve insan kalbi çok benzer birbirine. Bazen tamiri olmaz ikisinin de.
Sunay Akın Sözleri
Önder, ardı sıra gelen kalabalık güruha baktı, 'Bunca insan peşimden geliyorsa doğru yoldayım demektir' diye düşündü, daha bir azametle yürüyüşünü sürdürdü. Kalabalık, başı dik, göğsü ileride yürüyen önderine baktı, 'Kararlı bir biçimde yürüdüğüne göre doğru yoldadır, tereddüt etseydi böyle yürüyemezdi' diye düşündü, tam bir teslimiyetle onu izlemeye devam etti. Böylece birbirlerine güvendiler, uyarılara kulak tıkadılar ve yanlış yolda ilerlemeyi sürdürdüler.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Türk bir vazife için yaratılmıştır. O vazife kainat güzelleştiği zaman biter.
Hüseyin Nihal Atsız Sözleri
Kendin dışında hiç kimsede hata görmediğinde büyümeye başlarsın. Kendin dışında suçlayacak başka kimse olmadığında sahiplenmeye başlarsın. Kendin dışında savaşacak hiç kimse olmadığını kavradığında, kazanmaya başlarsın.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Size fıkralar anlatmam gerek.Çünkü korkarım hepiniz çok ciddisiniz.
Osho Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)