gece modu

Tek rakibim Ajdar.......

Bu sayfada Gülse Birsel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Gülse Birsel şöye başlamıştır: Tek rakibim Ajdar....

Gülse Birsel Sözü

Aşağıda Gülse Birsel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Tek rakibim Ajdar. / Gülse Birsel

Bu sözü beğendiyseniz Gülse Birsel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Özgürlükleri üretmek yetmez, paylaşmak gerekir.
Elbert Hubbard Sözleri
Bir insanın mensup olduğu milleti sevmesi, ırkçılık değildir.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Zaman geçecek, bir ayrılık daha anıya dönüşecek. Tam olarak geçmese de zamanla acısı hafifleyecek. Belki başka birileri gelip hayatımıza girecek. Bu hayatta kimse ilelebet yalnız kalmıyor. Kokusuz çiçekler bile zamanla seviliyor.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Zaman zaman insanlar gözlerimin içine baktıklarında, onları dışarıda bıraktığımı düşünüyorlar. Halbuki onları dışarıda bırakmıyorum ben, kendimi içeri kapatıyorum.
Ertürk Akşun Sözleri
Benim kahramanlarım, dünyamızı korumak ve daha iyi bir yer yapmak için hayatlarını her gün riske atan; polis, itfaiye ve silahlı kuvvetler mensuplarıdır.
Sidney Sheldon Sözleri
Bir şanstan söz ettirmeyecek kadar, mükemmel olmalı aşk.
Can Yücel Sözleri
Savaş ya da anlaşmaya başlamadan önce, tüm olasılıkları gözönüne almak akılılıktır. Bunları iyice düşünün. Hareketlerinizin doğuracağı sonuçları gözden geçirin. Böylece en kötü duruma hazırlıklı olursunuz.
Attila Sözleri
Yedi kat eller yakınım oldu. Gel kavuşalım artık.
Sezen Aksu Sözleri
İki sonsuzluk vardır: Tanrı ve budalalık.
Edgard Varese Sözleri
Akıl ve Tanrısallığın gücü dengemizde yatar.
Albert Pike Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)