gece modu

Zamanın çok iyi bilinci......

Bu sayfada Attila ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Attila şöye başlamıştır: Zamanın çok iyi bilincinde olun. Uygun anda düşmanınız için çekici olan pazarlıklarla harekete geçin yoksa önerilerinizi reddeder....

Attila Sözü

Aşağıda Attila sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Zamanın çok iyi bilincinde olun. Uygun anda düşmanınız için çekici olan pazarlıklarla harekete geçin yoksa önerilerinizi reddeder. / Attila

Bu sözü beğendiyseniz Attila hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İnsan ruhunun üstlendiği veya katlandığı her şey, bilgeliğin rehberliği altında olduğu zaman mutluluğa sağduyudan yoksun kaldığında da, felakete götürür.
Sokrates Sözleri
Bütün savunmalarını bırakmak zorundasın, ancak o zaman yakınlık mümkündür. Biz bin bir şey saklıyoruz, sadece diğerlerinden değil kendimizdende.
Osho Sözleri
Yalnızlığa yenilmemek için, sık sık hayaller kurulur; ama aslında neyin hayalini kurarsan kur, yalnızlık her hayalin sonudur.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Tarihin hareketini oluşturan fikirlerin diyalektiğidir.
Georg Wilhelm Friedrich Hegel Sözleri
Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun!
Anton Çehov Sözleri
Kadınlar niye hep başkalarının kocalarını ister? Onlar eğitilmişlerdir de ondan.
George Bernard Shaw Sözleri
Evlilik aşkın mezarıdır.
Casanova Sözleri
Hayatım alelade çizilmiş ama vakit yetmediği için ayrıntıları doldurulamamış bir resme benziyor.
Trevanian Sözleri
Küstahlık, zayıf insanın güçlü görünme taklididir.
Eric Hoffer Sözleri
Öyleyse; din, dil, ulus ayrımcılığı olmayan yeni bir dünya yaratalım!
Charlie Chaplin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)