gece modu

Güzel bir kafe kesfetti......

Bu sayfada Özdemir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Güzel bir kafe kesfettiginde, güzel bir film seyrettiginde, güzel bir sarki dinlediginde eksik kaldiklarini hissettin mi paylasamadigin için onunla....

Özdemir Asaf Sözü

Aşağıda Özdemir Asaf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Güzel bir kafe kesfettiginde, güzel bir film seyrettiginde, güzel bir sarki dinlediginde eksik kaldiklarini hissettin mi paylasamadigin için onunla. / Özdemir Asaf

Bu sözü beğendiyseniz Özdemir Asaf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Banka soymak acemi işidir. Gerçek profesyoneller banka kurarlar!
Bertolt Brecht Sözleri
Herkes şairdir bu coğrafyada, yeter ki terk edilmiş olsun...
Oğuz Bal Sözleri
İrfan, kemale açılan kapı, amelle taçlanan ilim.
Cemil Meriç Sözleri
Erkeğin yaratılışında sevmek yoktu. Ona aşkı öğreten kadındır.
Paul Geraldy Sözleri
Mutluluk aramakla bulunacak birşey değildir, onu inşa etmek gerekir.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Yaşayanların bir çoğu ölümü hak ediyor ve ölenlerin bir kısmı da yaşamayı hak ediyor. Yaşamı onlara verebilir misin? O halde hak, hukuk adına ölüm buyurmakta çok acele etme; çünkü en bilge olanlar bile her şeyin sonunu göremez.
J. R. R. Tolkien Sözleri
Tanrım sen insanlara bir ışık verdin, onlar bu ışığa akıl diyor ve o aklı hayvandan daha hayvan olmak için kullanıyorlar.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Felsefeye ilk adım inançsızlıktır.
Denis Diderot Sözleri
Bazı sonsuzluklar diğer sonsuzluklardan daha büyüktür.
John Green Sözleri
Bilgi ağacı yaşam ağacı değildir! Ruhumuzun güzelliklerini dışarı vurabilir miyiz? Veya şeytan ile yoğrulmuş bir çok eğitimli nesilleri? Cehalet öğrenilemez.
Gerard de Nerval Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)