Gottlob Frege Sözleri

Gottlob Frege

Gottlob Frege söylediği en güzel sözler. Gottlob Frege yazdığı veya söylediği sözleri bu sayfada okuyabilir ve beğendiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Friedrich Ludwig Gottlob Frege Sözleri.

Sponsorlu Bağlantılar
Gottlob Frege Sözleri
Her iyi matematikçi bir parça filozoftur; ve her iyi filozof bir parça matematikçidir.
Gottlob Frege
[Söz sayısı: 1] [Toplam Sayfa: 1]
[1]
Ziyaretçi yorumları.
İlk yorum yapan siz olun!
Sponsorlu Bağlantılar
Başkaları, bunları da okudu.
İmam Şafii Sözleri
Kalbine ilahi bir nur penceresinin açılmasını isteyen şu dört şeyi yapsın: 1- günün belli bir vaktinde yalnız kalsın ve huzura dalsın. 2- midesini pek fazla doyurmasın. 3- şefih kimselerle düşüp kalkmayı bıraksın, kötü kimselerle düşüp kalkmasın. 4- ilimleriyle yalnız dünyalık arzu eden kimselere yaklaşmasın.
İmam Şafii
Francois de La Rochefoucauld Sözleri
Çapkınlıkta en az bulunan şey aşktır.
Francois de La Rochefoucauld
John Fowles Sözleri
Şu anki yaşamımızda gelip-geçici bir kiracı gelgeç bir konuk değilim, ben. O benim evim. Ve sahip olacağım tek ev. Sadece buna sahibim.
John Fowles
Tony Robbins Sözleri
Benim hayatımın amacı, o rüyayı geri getirip gerçekleştirmek, her birimizin onu hatırlamasını ve kendi içinde uyumakta olan o sınırsız gücü uyandırmasını sağlamaktır.
Tony Robbins
Cenap Şahabettin Sözleri
Erkeğin kalbi yaşlandıkça, kadının kalbi bozuldukça katılaşır.
Cenap Şahabettin
Mevlana Sözleri
Duydum ki kapıma gelmiş, tokmak olmadığı için kapıya vurmadan geri dönmüşsün. Bilmez misin, kalp kapısının tokmağa ihtiyacı yoktur; o ancak içeriden açılır.
Mevlana
Zata Sözleri
Gerçek yalnızlıkta, başrol de sensin yardımcı oyuncu da.
Zata
Nejdet Sançar Sözleri
İnsanlık tarihinin en üstün soyu ve milleti olan Türk'ler, yüzyıllarca cihan hakimiyetini ellerinde bulundurduktan sonra, yakın çağlarda gerilemiş, dağılmış ve güçsüz bir hale düşmüş bulunuyorlar. O hakimiyet yüzyıllarında savaştığımız ve çarpışmaların çoğunda yendiğimiz milletler, bu devamlı yenilgilerinin tesiriyle Türk'lere karşı düşmanlık duygusuyla dolup taşmışlardır. Türk atlarının dolaştığı ve Türk Bayrağının dalgalandığı üç büyük kıtadaki milletlerin çoğunun Türk'e karşı olmasının sebebi budur.
Nejdet Sançar
Friedrich Nietzsche Sözleri
Yüksek sesle konuşanlar ince konuları düşünemez.
Friedrich Nietzsche